עיצוב פנים


איך בוחרים מעצב פנים?

רבים מאתנו עומדים בפני שאלה זו בתחילתו של שיפוץ נכס ורצון להתאים את המרחב לרצונות המשפחה.

ההיצע בשוק העיצוב גדול והבחירה מתוכו אינה משימה פשוטה.  במאמר זה נבחן מספר נקודות חשובות טרם בחירת מעצב הפנים הנכון עבורכם שיעצב לכם את דירת החלומות.


1. המלצות

 

אין טוב יותר מהמלצות חמות וממראה עיניים.

בתחום העיצוב, חשוב לבחור איש מקצוע לעיצוב פנים שלקוחות קודמים המליצו וציינו את שביעות רצונם ממנו. במידה ואין לכם המלצות קודמות למעצב פנים, אך התרשמתם מעבודות שמעצבי פנים פרסמו במדיה, צרו קשר איתם ובקשו מהם לראות פרויקטים ולקוחות שממליצים עליהם.


2. תיק עבודות


תיק העבודות האישי של מעצב הפנים מציג עבודות קודמות נבחרות שהמעצב בחר לפרסם, והוא נועד במיוחד כדי להראות ולהרשים את הלקוחות הפוטנציאליים אשר מחפשים איש מקצוע בתחום עיצוב הפנים.
עליכם לבחון אם סגנון העיצוב מתאים לכם, ואם העבודות המוצגות יכולות להגשים את החלומות שלכם לעיצוב הבית.

בניגוד למספר המועט של מעצבי הפנים בעבר, היום ישנו ריבוי של בעלי מקצוע בתחום. באופן טבעי לכל אחד ממעצבי הפנים יש סגנון עיצובי שונה שמתבטא בנראות של החללים המעוצבים,לכן חשוב ביותר לבחור את מעצב הפנים שהפרויקטים שלו מתאימים לחזון שלכם ולצורה בה הייתם רוצים שהבית שלכם ייראה.


3. אופי ואישיות


אופיו של מעצב הפנים הוא חלק מאד חשוב בתהליך העבודה.

ישנם הרבה מעצבים מקצועיים, אך חשוב מאד לעבוד עם מעצב שאופיו נעים והולם את צורת עבודתכם, דבר שיתרום לתהליך ולתוצאה הטובה של עיצוב בית חלומותיכם, וכמובן שישאיר לכם חוויה נפלאה וטעם טוב . על הבנת דרך עבודתו של המעצב ואופיו ניתן ללמוד על ידי קבלת המלצות אישיות, בקשה לשוחח עם לקוחות קודמים או על ידי כניסה לדף ההמלצות באתר המעצב.

בחינה של שלושת נושאים אלו תסייע לכם במציאת המעצב המתאים ביותר עבורכם, אשר ילווה אתכם בעת שיפוץ או חידוש הנכס. בהצלחה!

יש לכם שאלות נוספות? מוזמנים לפנות אליי להתייעצות.

משרד האדריכלות ועיצוב הפנים של יפה מזרחי, הוא משרד עם ותק של מעל 30 שנים, שמתמחה בתכנון ועיצוב פנים של בתים פרטיים ודירות, בדגש על עיצוב פנים מוקפד ומקורי, שיעזור לכם להרגיש בבית בו תמיד חלמתם להיות.

המשרד ישמח להעניק לכם את שירותיו.