עיצוב דירות ובתי יוקרה​

בהגדרתה המילונית, "יוקרה" הינה תחושה של עושר ופאר.

אולם, מה יהפוך דירה או בית ליוקרתיים? במקרה זה, יוקרה תורכב ממספר רחב של אלמנטים אפשריים- עיצוב, אסתטיקה, נוחות, מיקום, גודל והחוויה הקיימת בחלל.
דירה או בית יוכלו להיות יוקרתיים אם יכללו אחד או יותר ממרכיבים אלו.

דירה שממוקמת בקומה גבוהה של מגדל דירות יכולה להיחשב כדירת יוקרה, גם אם היא לא מעוצבת בכלל.
לעומת זאת, דירה יכולה להיחשב כדירת יוקרה אפילו אם היא ממוקמת בקומה הראשונה של בניין דירות, אבל עיצובה וסגנונה מרהיבים ביופיים, ויש בה את הפונקציות החכמות שמספקות לבני הבית את הנוחות והפינוק שאין בדירות הסטנדרטיות.

אם כך, מה יהפוך את הנכס שלכם לדירת יוקרה?

ישנם כמה חוקי יסוד שאני כמעצבת פנים מקפידה, ועליהם נשענת התורה כולה:​


1. עיצוב החלל - חלל יוקרתי נחשב לחלל גדול, מרווח מאוד ונקי.
למעצבי פנים המתמחים בעיצוב דירות ובתי יוקרה, ישנו הניסיון לניצול מרבי של המרחב ונתוני החלל השונים על מנת לייצר מראה גדול ומרשים, המדגיש ומאדיר את גודלם של החללים.
כחלק מהמאמץ, על המעצב לדאוג להכניס אל החלל הרבה אור טבעי, זאת נשיג בעזרת פתחי אור ואוויר גדולים ופתרונות כמו צורות תאורה שונות ואף גווני הקירות.

 

 2. בחירת החומרים הנכונים - חומרים איכותיים הינם מרכיב מרכזי במראה היוקרתי של הנכס, ועל כן בבנייה או בעיצוב החלל נשתמש בחומרים האיכותיים והעמידים ביותר אותם המעצב מכיר מתוקף ניסיונו ואשר יעניקו ערך מוסף לבית. חומרים אלו מתחילים בריצוף, חיפויים מיוחדים, וממשיכים בפרטי הריהוט והטקסטיל השונים בחלל- מגדול ועד קטן.

 

 3. טכנולוגיות מתקדמות – בית יוקרתי יציע עבור דייריו מגוון פתרונות טכנולוגיים המקלים על חיי היום יום ומשדרגים אותם. לשם כך, במהלך העיצוב, נכניס אל קירות הבית את כל החידושים והעדכונים האחרונים אותם מכיר מעצב הפנים , ונשתמש בציוד האלקטרוני המשוכלל והמפותח ביותר.

 

4. הקפדה על נוחות - דירת יוקרה חייבת להקרין אווירת נוחות מקסימאלית, ועל כן ישנה חשיבות עליונה לשימוש בריהוט איכותי ושילוב אביזרי שירות בעלי נראות יוקרתית וייחודית.

מהו תפקידה של מעצבת פנים לדירות ובתי יוקרה?

בכדי לעצב בית פרטי יוקרתי או דירת יוקרה מומלץ לפנות למעצבת פנים מוכשרת ויצירתית המתמחה בפרויקטים מסוג זה ומכירה את העקרונות הבסיסיים בעזרתם ניתן לשוות לחלל המגורים את תחושת היוקרה בה אתם חפצים.

בנוסף לכך, בחיפושכם אחר מעצבת הפנים הנכונה עבורכם, חשוב מאוד לזכור להכניס את טעמכם האישי ואת הרצונות שלכם אל תוך הסגנון העיצובי- מעצבת פנים טובה תגיע ותתבונן בנכס, תשוחח אתכם ותבין מה טעמכם האישי, תשאל לגבי הצרכים שלכם ותגבש ביחד אתכם את הסגנון העיצובי המשלב בין הרצון ליוקרתיות ובנוסף את הסגנון הייחודי שלכם.

על סמך כל אלו, המעצבת תדע להעניק לכם פתרונות עיצוביים המותאמים לכם, תציע הדמיה ממוחשבת במידת הצורך ומשם תוכלו לצאת לעבודה משותפת, תוך מתן פתרונות עיצוביים ייחודיים המותאמים למאפייני הנכס שלכם, ולאורח החיים של המשפחה שלכם.

כמעצבת פנים המתמחה בעיצוב דירות ובתי יוקרה ,אני קשובה ללקוחותיי ולטעמם האישי, ומעניקה להם את כל הכלים ליישום העיצוב עליהם חלמו. אני מתכננת ומלווה את התהליך החל משלב הרעיון ועד לגמר העיצוב והסטיילינג בהתאם לדרישותיהם.

בתכנון עיצוב החלל, אני מגייסת את כל הידע שיש לי בתחום ובוחרת איתם את חומרי הגלם כולל פריטי העיצוב הגדולים ועד לפריטים הקטנים ביותר.

אם אתם חולמים שדירתכם תהפוך לדירת יוקרה מרהיבה, נוחה ומפנקת, אני מזמינה אתכם לפנות לשירותי הסטודיו שלי – סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים יפה מזרחי , ואשמח להעניק לכם שירות