יפה מזרחי - הופכת חלומות למציאות​

אני יפה מזרחי, בוגרת מגמת עיצוב פנים ואדריכלות של יחידת הטכניון.

מנהלת משרד אדריכלות פרטי משנת 1988 כמעצבת פנים לדירות יוקרה, לבתים פרטיים ואדריכלית לבניין עד 3 קומות.

 

התמחותי הינה באדריכלות פרטית, תכנון וילות וקוטג'ים, וכן בעיצוב פנים לדירות יוקרה ושיפוצן. כחלק מעבודות הסטודיו לעיצוב פנים שבניהולי, תכננתי מהיסוד וליוויתי במהלך הבנייה ועד לקבלת המפתח דירות ובתים פרטיים עבור לקוחותיי הן בארץ והן בניו יורק.

הניסיון והידע שצברתי, במגוון עשיר של פרויקטים עיצוביים, מציב אותי בין מעצבי פנים לדירות יוקרה מהמובילים בארץ, ומאפשר לי להתאים באופן מיטבי את עיצוב החלל לנטייתם ואופיים של בעלי הבית, עם הקפדה להענקת מראה מרשים וקלאסי אשר יישארו נכונים לאורך זמן.

 

כמעצבת דירות יוקרה, הפרויקטים השונים שלי מדברים בשפה עיצובית עכשווית ויחד עם כך שואפים לנצחיות. עבודותיי מתוכננות ומבוצעות תוך מחשבה רבה ומוקפדת, עם שימת דגש על פרטים וחיבורים בין חומרים שונים, הרמוניה בבחירת הגוונים, ותאורה אשר תורמת לאווירה הנכונה, תוך התחשבות מלאה בתקציבו של כל לקוח באופן אישי.

 

הליווי המקצועי והאישי שאני מעניקה לאורכו של כל תהליך התכנון והבצוע, והיכולת שלי לפענח את חלומותיהם של לקוחותיי, אורח חייהם וסגנונם, מאפשרים לי להביא לידי ביטוי תוצאה עיצובית מרשימה, המשלבת בתוכה ניצול מקסימאלי של החלל, פונקציונליות ופרקטיות, יוקרתיות ואיכות, ברמה הגבוהה ביותר, מה שמאפשר לי להפוך את ביתם למקום מגורים נוח ואסתטי, המותאם להם אישית.​

"רק כאשר האדריכל, הבנאי והדייר הם אחד, אנו יכולים לדבר על אדריכלות. כל דבר אחר אינו אדריכלות אלא מעשה פשע אשר לבש צורה"

פרידנסטרייך הונדרטוואסר, אמן, צייר, פסל ואדריכל אוסטרי- יהודי, מהמאה ה-20.

מעצבי דירות יוקרה | מעצבי פנים לדירות יוקרה | סטודיו לעיצוב ואדריכלות​