תהליך העבודה

בפרויקטים השונים אותם אני מלווה, החל בעבודת אדריכלות פנים וחוץ, והן בעיצוב פנים לדירות יוקרה ובתכנון בתים פרטיים, אני מקפידה על תהליך עבודה סדור אשר באמצעותו ניתן להביא למיצוי את כלל צרכי הלקוח.

 

תהליך העבודה שלי מותאם לצורכי הלקוח משלב בחירת הנכס, דרך שלבי התכנון, הבניה, הפיקוח והרכש ועד לשלב ההום סטיילינג הכולל את בחירת חומרי הגמר, הריהוט, התאורה והאומנות.

ראשית נערוך פגישת היכרות ותאום ציפיות. כל פרויקט מתחיל בלמידת הצרכים, הרצונות והנתונים שהלקוחות נותנים לי.

לאחר פגישת ההיכרות בה נסכם את רשימת הדרישות שלכם, ניפגש פעם נוספת לאחר שהכנתי עבורכם מספר חלופות אפשריות לאדריכלות הפנים ועיצוב המרחב, אלו הן תכניות רעיוניות עם חלוקה נכונה של החלל, הצבת ריהוט בסיסית והתאמת התשתיות הנדרשות בהם.

 

לפעמים נדרש זמן לעכל, להתלבט ולעבד את המידע – אני אהיה שם עבורכם להנחות וביחד נגיע ונבחר את התוכנית הטובה ביותר עבורכם.​

לאחר שהתקבלה החלטה/בחירה בתוכנית המועדפת, נעבור לתוכניות העבודה.

אני אכין סט תכניות עבודה מפורטות לביצוע ולמכרז, תכניות אלו כוללות: תכנית אדריכלות פנים וחוץ לבניה, תכנית חשמל, תכנית אינסטלציה, נגרות, תכנית אלומיניום, תכנית פיתוח וכתב כמויות.

 

מטרת המכרז הינה לתכנן את התקציב באופן מדויק וחכם בכדי להקטין למינימום הפתעות וחריגות בתקציב. זהו שלב חשוב על מנת להפוך את הפרויקט כולו לזורם ויעיל.​

תכניות העבודה​

בעבודותיי אני שמה דגש רב על דיוק, עמידה בלוח זמנים, התאמה לתקציב ואיכות הביצוע בשטח.

עם בחירת הקבלן והתחלת הבניה, אני מתאמת עם בעלי המקצוע השונים תוך כדי ליווי העבודות של כל בעל מקצוע בנפרד.

 

מטרת הליווי היא לפתור בעיות שצצות בזמן הבניה ולשמור על סטנדרטים גבוהים של עבודה, הליווי מהווה תנאי הכרחי להצלחת הפרויקט. המטרה היא לשחרר אתכם מעיסוק בבניה ומתן תשובות בעניינים מקצועיים אשר בדרך כלל אינכם מבינים בהם, ולהגן על האינטרס שלכם תוך שמירה על כבודם של בעלי המקצוע.

 

מתוך ידיעה ברורה ש"הכל פתיר", לכל בירור שיידרש אייעץ ואתן פתרונות במהירות.

יחד עם זאת אני מקבלת בהבנה כל שאלה, הערה או הצעה במהלך התכנון והביצוע ומחויבת לתת מענה מקיף ומקצועי – כל זאת לטובת הצלחת הפרויקט - בית החלומות שלכם.​

ליווי וביצוע​

כל פרוייקט גורם לי להתרגש ולחוש את העוצמה של חדוות היצירה.

באג'נדה שלי כמעצבת פנים אין הפרדה,אלא יש שילוב הרמוני בין ארכיטקטורה, עיצוב פנים דקורציה והאדם, ואכן זהו שילוב מנצח.

אני בונה ללקוחותיי חוויה מדהימה בה הם נמצאים במרכז, מתוך אמונה כי שורש האדריכלות זה קודם כל "האדם".

הפרופורציה האנושית בה האדם נמצא בתוך המרחב האישי שלו, בתוך האנרגיה שמקיפה אותו,התנועה שלו בתוך החלל, הגוונים והחומרים שמקיפים אותו...כל אלה מייצרים חללים מיוחדים ומעוררי השראה, יפים, נעימים ונוחים שמקבלים את הלקוחות לתוכם.

זו הסיבה שכל פרויקט שלי כולל ליווי מלא בבחירת חומרי גמר: ריצופים וחיפויים / צבע לקירות / ריהוט / אביזרים ופריטים משלימים / תכנון של אלמנטים ספציפים כגון תאורה, נגרות ומחיצות...

וכן ליווי בבחירת בעלי מקצוע ופיקוח עליון בשטח על הביצוע.

עיצוב פנים מא'-ת':​

עיצוב בתים פרטיים | תכנון בתים פרטיים | עיצוב פנים לדירות יוקרה​